© 2024 Thoroughbred Racing SA (TRSA) (and other parties working with it). SA racing materials, including fields, form and results, is subject to copyright which is owned by TRSA and other parties working with it. |
RACES:
Race 1. 1000M Open Short Trial (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
EDGEWOOD | JAMIE KAH | 1st | |
HERMOSA BEACH | DOM TOURNEUR | 2nd | |
BULLITT COUNTY | JASON HOLDER | 3rd | |
DROVER MAD | MATTHEW NEILSON | 4th | |
MYKIEBAEU | SAIRYN FAWKE | 5th | |
WITH GRAVY | CAITLYN MUNRO | 6th | |
HADDA COUPLE | TODD PANNELL | 7th | |
OWL ON THE PROWL | Scratched |
Race 2. 1000M Open Short Trial (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
ALTA STELLA | SHAYNE CAHILL | 1st | |
BRIMARVI PRINCE | JASON HOLDER | 2nd | |
SUDDEN WEALTH | TODD PANNELL | 3rd | |
NIPEX | JAMIE KAH | 4th | |
BAND PRACTICE | DOM TOURNEUR | 5th | |
GOLD DENARI | ZAC SPAIN | 6th | |
HAZY LANE | JAKE TOEROEK | 7th |
Race 3. 1000M Two-Year-Old Trial (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
EL DESPERADO | EMILY FINNEGAN | 1st | |
RENEGADE | DAMIEN THORNTON | 2nd | |
BRING ME ROSES | JASON HOLDER | 3rd | |
SHARING SECRETS | CLARE LINDOP | 4th | |
SOUND MONEY | DOM TOURNEUR | 5th | |
MISS MENTOR | SAIRYN FAWKE | 6th | |
SHARP DIAMOND(NZ) | JAMIE KAH | 7th | |
LITTLEBITFUNNY | ASHLEY DOYLE | 8th | |
TRYSTOFF | ANNA JORDSJO | 9th | |
POPPY DARLING | TODD PANNELL | 10th |
Race 4. 1000M Two-Year-Old Trial (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
ILLUMICON | DAMIEN THORNTON | 1st | |
LA LA LUCHIE | CLARE LINDOP | 2nd | |
ATLANTICA | RAQUEL CLARK | 3rd | |
JOHNNY JOHNNY | SAIRYN FAWKE | 4th | |
SILENT COMMAND | SHAYNE CAHILL | 5th | |
LA MAGIQUE | DYLAN CABOCHE | 6th | |
DOBELL | JASON HOLDER | 7th | |
FLAD FUORI | AMY HERRMANN | 8th | |
GOOD NIC | JAMIE KAH | 9th | |
MAZZARO | MATTHEW NEILSON | 10th |
Race 5. 1000M Two-Year-Old Trial (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
Race 6. 1000M Three-Year-Old Trial (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
MANUEL | DAMIEN THORNTON | 1st | |
BATTLE HARDENED | EMILY FINNEGAN | 2nd | |
TOP FOX | JAMIE KAH | 3rd | |
SWEET KAISER | ASHLEY DOYLE | 4th | |
TUCSON ARIZONA | SHAYNE CAHILL | 5th | |
SUPREME POLARITY | BEN CLARIDGE | 6th | |
BERNIE | JASON HOLDER | 7th | |
PREFERRED ROUTE | TODD PANNELL | 8th | |
SHREWD DANCER | MATTHEW NEILSON | 9th | |
ALTA STELLA | SHAYNE CAHILL | Scratched |
Race 7. 1000M Three-Year-Old & Over Maiden Trial (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
ECLAIR CALLING(NZ) | MATTHEW NEILSON | 1st | |
EWAN MINE | SHAYNE CAHILL | 2nd | |
FOR THE GALLOWS | AMY HERRMANN | 3rd | |
COBBER | JAMIE KAH | 4th | |
MAKIN' THE GRADE | ZAC SPAIN | 5th | |
HEIRESSET | CLARE LINDOP | 6th | |
APPOLLO JET | BEN CLARIDGE | 7th | |
LI'L EAG | ASHLEY DOYLE | 8th | |
BRIMARVI GOLD | Scratched |
Race 8. 1000M Three-Year-Old & Over Maiden Trial (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
Race 9. 1200M Open Trial (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
Look At Another Meeting | Print this Page |
© 2024 Racing Australia (and other parties working with it)
Use of this website is subject to the express terms of use & privacy policy.
While care has been taken to compile the details of racing materials information available via this website, Racing Australia accepts no responsibility for errors or omissions in the information provided.
In the event of any defect, errors or omissions Racing Australia's liability shall be limited to providing the information again.