© 2024 Racing and Wagering Western Australia (RWWA) (and other parties working with it). WA racing materials, including fields, form and results, is subject to copyright which is owned by RWWA and other parties working with it. |
RACES:
Race 1. 400M 3Y-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
PAK A PRO | STEVEN PARNHAM | 1st | |
REBELLO | WILLIE WHITE | 2nd | |
BLACK SCANDAL | PETER KNUCKEY | 3rd | |
JILIN | ELLIE COCKRAM | 4th | |
PRO NO LIES | MATTHIEU AUTIER | 5th | |
MISS SHEPPARD | RYAN HILL | 6th |
Race 2. 1000M OPN-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
KING OF THE PALACE | SHAUN MC GRUDDY | 1st | |
BASS STRAIT(NZ) | STEVEN PARNHAM | 2nd | |
RECODE | JORDAN TURNER | 3rd | |
CONFUSING | LUCY WARWICK | 4th | |
CHASING CHAOS | SHAUN MC GRUDDY | ||
LENIENCE | |||
SILVER PLATED |
Race 3. 1000M OPN-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
JUENDIS | JASON BROWN | 1st | |
STORMY GRACE | SHAUN MC GRUDDY | 2nd | |
WEEKEND SHADOW | LISA STAPLES | 3rd | |
PUSHIN' SHAPES | ALAN KENNEDY | 4th | |
RIPPER RED | JARRAD NOSKE | 5th | |
FLYING FORCE | SHAUN O'DONNELL | 6th |
Race 4. 1000M OPN-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
TRAVELLIN' | JASON BROWN | 1st | |
IDYLLIC QUEEN | ALAN KENNEDY | 2nd | |
STRATASHA | JARRAD NOSKE | 3rd | |
CROWN CHOICE | |||
LOCKROY | JARRAD NOSKE |
Race 5. 1000M 3Y-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
LORD LUDLOW | JASON BROWN | 1st | |
MICA LIL | JORDAN TURNER | 2nd | |
THE ANAESTHETIST | PETER KNUCKEY | 3rd | |
TRUSTING STARLIGHT | PATRICK CARBERY | 4th | |
ENCHANTED DREAM | JARRAD NOSKE | 5th | |
NO ORDINARY GIRL | ELLIE COCKRAM | 6th | |
SHAME 'N' SCANDAL | LUCY WARWICK | 6th | |
BROWN HAWK | MAKI MORITA | 8th | |
KLEVA KEZZA | AARON MITCHELL | 9th | |
AUDITION TIME | SHAUN O'DONNELL | 10th |
Race 6. 1000M 3Y-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
DIAMOND JOLSON | PATRICK CARBERY | 1st | |
ROYAL STAR | WILLIE WHITE | 2nd | |
HE'S NOT SURE | CRAIG STAPLES | 3rd | |
YORK CASTLE | RYAN HILL | 4th | |
HUMBY'S GOLD | MATTHIEU AUTIER | 5th | |
BAZZA DA BREWZZA | ELLIE COCKRAM | 6th | |
A PLUS | JORDAN TURNER | 7th | |
MUSKET COVE | STEVEN PARNHAM | 8th | |
TURPIN TIME | JASON BROWN | 9th | |
POWERHOUSE ROCK | JARRAD NOSKE | 10th |
Race 7. 1000M 3Y-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
GET OVER IT | SHAUN MC GRUDDY | 1st | |
GLOW JO | RENEE FORREST | 2nd | |
OCEAN CLIPPER | STEVEN PARNHAM | 3rd | |
SECRET SMILE | JASON BROWN | 4th | |
SEBRING SPY | JARRAD NOSKE | 5th | |
FOREVER FAMOUS | CRAIG STAPLES | 6th | |
SPIRITED SNITZEL | PATRICK CARBERY | 7th | |
LEVEL UP | PETER KNUCKEY | 8th | |
DUCK FEET | MOLLIE CLARK |
Race 8. 1000M 3Y-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
SAMOVARE | JASON BROWN | 1st | |
KIMBO'S GIRL | AARON MITCHELL | 2nd | |
SOPHIE'S REVENGE | JORDAN TURNER | 3rd | |
MORE ACES | RYAN HILL | 4th | |
DENIM PACK | PATRICK CARBERY | 5th | |
TUSK | MAKI MORITA | 6th | |
LET'S BE FRANK | STEVEN PARNHAM | 7th | |
ISLAND ROGUE | |||
THE RAKE | MOLLIE CLARK |
Race 9. 1000M 4UP-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
MISS ICONIC | PETER KNUCKEY | 1st | |
COURAGEOUS HERO | SHAUN MC GRUDDY | 2nd | |
MOZELLE | JASON BROWN | 3rd | |
CASH COUNT | LUCAS CAMILLERI | 4th | |
BIG RANSOM | SHAUN O'DONNELL | 5th | |
STAR RIDER | ELLIE COCKRAM | 6th | |
ZAIDE FAIR | CRAIG STAPLES | 7th | |
COUNT KESEKI | JORDAN TURNER | 8th |
Race 10. 1000M 4UP-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
GREAT LEAP | MATTHIEU AUTIER | 1st | |
NORTY MCFLY | WILLIE WHITE | 2nd | |
SHARPBOB | ALAN KENNEDY | 3rd | |
MADAM RULER | ELLIE COCKRAM | 4th | |
SPIRITUAL LIFT | LISA STAPLES | 5th | |
ALKIMOS | LUCAS CAMILLERI | ||
AS THE STAR SHINES | ELLIE COCKRAM | ||
GOOD COUNT | JARRAD NOSKE | ||
KONGSBERG |
Race 11. 1000M 4UP-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
FIRST TRADE | PATRICK CARBERY | 1st | |
KRYPTO KID | KATE FITZGERALD | 2nd | |
ATARENZA | SHAUN O'DONNELL | 3rd | |
BELLDANE | ELLIE COCKRAM | 4th | |
CELTIC FOX | LISA STAPLES | 5th | |
BLACK BOBBIN | RYAN HILL | 6th | |
BRAQUO | JORDAN TURNER | 7th | |
EXPLOSIVE QUEEN | RENEE FORREST | 8th | |
CHIEFTAIN | MAKI MORITA | 9th |
Race 12. 1000M 4UP-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
DIPLOMAT EXPRESS | MATTHIEU AUTIER | 1st | |
JUST BUBBLES | ALAN KENNEDY | 2nd | |
BALMONT STUNNER | LUCAS CAMILLERI | 3rd | |
CLASSY MINX | SHAUN O'DONNELL | 4th | |
MIGHTY TORI | ELLIE COCKRAM | 5th | |
BORDERING | PETER KNUCKEY | 6th | |
MADAM RULER | ELLIE COCKRAM | ||
THE DEE NINE | JARRAD NOSKE |
Race 13. 1200M 3UP-TRL (return to top)
HORSE | Rider | Fin | SP |
LONE SAILOR | JARRAD NOSKE | 1st | |
SMOOTH FLIRT | SHAUN O'DONNELL | 2nd | |
WISE UP JANET | MATTHIEU AUTIER | 3rd | |
GOOD COUNT | ALAN KENNEDY | 4th | |
AGENT BLACK | LUCAS CAMILLERI | 5th | |
GOLDMAN BACHS(NZ) | |||
HEAVY SET | JARRAD NOSKE | ||
UNIVERSAL SCENE |
Look At Another Meeting | Print this Page |
© 2024 Racing Australia (and other parties working with it)
Use of this website is subject to the express terms of use & privacy policy.
While care has been taken to compile the details of racing materials information available via this website, Racing Australia accepts no responsibility for errors or omissions in the information provided.
In the event of any defect, errors or omissions Racing Australia's liability shall be limited to providing the information again.